Поврзете се со нас

Германија

Петте супер голови кои го одбележаа колото во Бундеслигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Во најсилниот германски фудбалски шампионат се одигра 19. коло од кое беа избрани најдобрите пет голови од сите натпревари.

Се работи за пет одлични завршници на фудбалските актери, па така меѓу најубавите погодоци има место за Халанд, Кастро, Толисо…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни