Пет супер одбрани кои не смеете да ги пропуштите: Која интервенција е најдобра? (Видео)

burki

Од денеска започнува новата рунда во германската Бундеслига, меѓутоа пред да започнат првите возбудувања со мечот меѓу Борусија Дортмунд и Ајнтрахт Франкфурт погледнете ги петте најдобри одбрани во најсилниот германски шампионат за месец октомври.

Тоа се интервенции кои вредат да се погледнат по неколку пати, а својот глас можете и вие да го дадете. Уживајте!!!

Facebook Коментари