Поврзете се со нас

Игри на среќа

Пејачката Лаура Крлиу со ексклузивен настап во Grand Casino Admiral.

Објавено

на

Grand Casino Admiral Ве поканува на ексклузивен настан со познатата пејачка Лаура Крлиу.

На 12.07 со почеток од 23:00 часот на добро познатата локација во хотел Лимак свртете ги среќните коцки и уживајте со прекрасна музика прилагодена за сите вкусови.

Специјален гостин на настанот ќе биде и познатата инфлуенсерка Агнеса Органџиева која воедно е и ексклузивен хост на лотариите на
Grand Casino Admiral.

Grand Casino Admiral, кој во градскиот пејзаж остава впечаток со својата модерна архитектура и елегантна атмосфера, нуди широк спектар на опции за игри. Од напредни слот машини до традиционални игри во живо, казиното има за цел да обезбеди незаборавно искуство за сите свои посетители.

Соработката со реномирани музички артисти уште еднаш ја нагласува посветеноста на Grand Cassino Admiral дa овозможи висококвалитетна забава и уникатни играчки искуства. Услугите на казиното, во комбинација со врвна забава, ветуваат примамлив спој на гламур и возбуда.

Извор: Соопштение за медиуми

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни