Одморот на Диего Коста е поинаков: Застана зад воланот и приреди спектакл (Видео)

kosta-zamislen

Диего Коста уште минатото лето ни докажа дека својот летен одмор сака да го мине поразлично од другите, понастарна од луксузните плажи и јахти како што обично тоа го прават најголем дел од фудбалските ѕвезди.

Напаѓачот на Атлетико Мадрид минатата година ни докажа дека знае да прави чуда со четирицикл, а сега преку својот Инстагам профил ни докажа дека ги усовршил своите вештини зад воланот, возејќи баги во кал и притоа правејќи егзибиции со истото…

👌🏽👌🏽👌🏽

A post shared by Diego Costa (@diego.costa) on

Facebook Коментари