Поврзете се со нас

Игри на среќа

Обложувач го „олесни“ Sport Life за милион денари!

Објавено

на

blank

Викендов беше остварен новиот милионски погодок од играч на „Sport Life“ во Драчево. Вистински подвиг ако се погледне неговиот тикет со 11 пара натпревари и храбриот влог од 10.450 денари. 

Искористувајќи ја зголемената понуда на фудбалски натпревари се обложил на мечеви од шампионатите во Србија, Австрија, Чешка, Турција, Украина, Шведска. Повеќето парови ги типувал со играта да има најмалку по еден гол во двете полувремиња и тактиката се покажала успешна. Возбудата за нашиот играч започнала уште во 14 ч. со мечот на Инџија против Војводина, а со победата на Реал против Еибар, како и онаа на Салцбург против ЛАСК, милионот бил на повидок за обложувачот од Драчево.

По подолго време заживува понудата и возбудата на фудбалските терени, а со тоа и љубителите на овој спорт и обложувањето ги очекуваат можности за нови добивки со најразноврсната понуда на игри и секако онлајн обложувањето на Sport Life.

blank

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Популарни