Поврзете се со нас

Игри на среќа

Нов „СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот“ во Тетово, вреден скоро седум милиони денари

Објавено

на

Јули започна со убави вести! На 01.07.2024 во 13.34 часот, освоен е најпосакуваниот џекпот на Видеолотарија Касинос Австрија, СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот.

На видеолотариските терминали кај нашиот соработник, Моцарт во Тетово, играчот С. Ќ. освои 6.780.137 денари.

Тој на видеолотариските терминали ја играл играта Грејт 27, која во неговиот случај се покажала како среќен избор.

Видеолотарија Касинос Австрија  од први јуни,  започна со кампањата ЏЕКПОТ манија со фантастични џекпот добивки и до 1 милион евра месечно. Отсега дури 4 пати повеќе шанси за 4 пати повеќе СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот добивки, за поголема возбуда и повеќе добивки кај нашите играчи. 

 

Извор: Соопштение за медиуми

 

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни