Поврзете се со нас

Свет

Нено во акција: Најмагичните потези на Димитријевиќ во АЦБ лигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Шпанскиот прволигаш Хувентуд на својот официјален фејсбук профил сподели видео посветено на нашиот репрезентативец Ненад Димитријевиќ.

Се работи за компилација од најмагичните потези на плејмејкерот во АЦБ лигата, па во продолжение погледнето го најдоброто од нашиот ас.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни