Поврзете се со нас

Шпанија

Не го заборава стариот клуб: Барди се врати во Леванте (ВИДЕО)

Објавено

на

Енис Барди ја искористи паузата, слободното време и се врати во Шпанија во неговиот поранешен клуб Леванте.

Тој мина пет години во составот од Валенсија пред да се пресели во Трабзонспор, па во Леванте пронајде добри познати лица со кои се поздрави, разговараше.

-Какво изненадување, -стои во насловот на видеото кое шпанскиот второлигаш го сподели на социјалните мрежи.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни