Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 5: Забивање на Беј за победа на Атланта (ВИДЕО)

Објавено

на

НБА лигата ни понуди нови натпревари, натпревари од кои се извлечени најубавите моменти, па на најновата Топ листа имаме пет мајстории.

Листата ја отвара Ејтон со „рампата“ над Вајт, додека ја затвара Беј со забивањето за победа на Атланта над Торонто.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни