Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 5: Магија на Дончиќ, брутални забивања на Џорџ, Гобер и Вилијамсон (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Петте дуели во НБА лигата донесоа и одлични потези, а оние најдобрите, најтрактивните добија место на Топ листата.

Овојпат имаме Топ 5 одбројување на кое ја имаме магијата на Дончиќ против Чикаго, но и бруталните забивања на Џорџ, Гобер, Вилијамсон и Топин.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни