Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 5: Магична асистенција на Дончиќ, Рендл леташе во Детроит (ВИДЕО)

Објавено

на

Далас Маверикс, Лос Анџелес Клиперс и Њујорк Никс обезбедија победи на средбите кои се одиграа во НБА лигата.

Од средбите во Детроит, Далас и Портланд беа избрани најдобрите пет потези, па на Топ листата ја имаме магијата на Дончиќ, супер атракцијата на Рендл…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни