Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 5: Леброн во свој стил го „скрши“ обрачот на Бруклин (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Три натпревари се одиграа во НБА лигата, а на истите победи остварија сите гостински екипи Бруклин Нетс, Торонто Репторс и Мајами Хит.

Од овие средби беа избрани најдобрите моменти, потези кои си добија место на најновата Топ листа која ја предводи Леброн Џејмс со атрактивното забивање на дербито против Бруклин во „Стејплс Центарот“.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни