НБА Топ 5: Хачинсон ги заби Спарси (Видео)

Top-5

Во НБА лигата беа одиграни шест натпревари, а најдобриот потег беше дело членот на Чикаго Булс, Чендлер Хачинсон кој имаше супер атрактивно забивање против Сан Антонио Спарс.

Погледнете го дневниот преглед на најквалитетните потези од најдобрата лига на светот.

Facebook Коментари