НБА Топ 5: Дебитантот Мартин со брутално забивање се покажа во Шарлот (Видео)

martin

На најновата НБА Топ 5 листа имаме пет потези од четирите мечеви кои рано утрово се одиграа во најсилната лига на светот, а честа да биде број еден ја има дебитантот од Шарлот Хорнетс, Коди Мартин кој на дуелот против Бостон Селтикс имаше супер моќно забивање преку Роберт Вилијамс.

Facebook Коментари