Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 5: Адетокумбо немилосрдно забиваше, Дурент го има потегот на денот (ВИДЕО)

Објавено

на

Милвоки Бакс ја доби мајсторката со Бруклин Нетс и ќе игра во финалето на Истокот со подобриот од пресметката меѓу Филаделфија 76 и Атланта Хокс.

Средбата во „Барклајс Центарот“ донесе многу возбудувања, ама и одлични моменти, акции, а ова се петте најквалитетни, најтрактивни потези.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни