Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Висок лет на Леброн, Вилијамс со луд погодок-од кош на кош (ВИДЕО)

Објавено

на

Најквалитетната лига на светот (НБА) ни донесе нова магија, возбудувања, квалитетни минути, потези, атракции, акции…

Од неделните дуели се избрани најдобрите моменти, а местото број еден е резервирано за Заир Вилијамс од Мемфис Гризлис кој постигна неверојатнен поен-од кош на кош што навистина е реткост.

Тука се и мајсториите во режија на Леброн, Ирвинг, Пол…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни