Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Томпсон го уништи Тарнер со брутално забивање (ВИДЕО)

Објавено

на

Доста интересно, возбудливо беше во НБА или поточно во новото натпреварување Купот (In-Season Tournament) пресметки од кои ја имаме најновата Топ листа која брои десет потези.

Одбојувањето започнува и завршува со супер моќна атракција, поточно листата ја отвара Фокс со забивањето против Минесота, а ја затвора младиот Томпсон со „постерот“ над центарот на Индијана, Тарнер.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни