Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Супер цепелин во режија на Јокиќ и Портер Џуниор, Браун го „постеризирираше“ Гобер (ВИДЕО)

Објавено

на

Богатата понуда во НБА лигата понуди супер квалитетна кошарка, акции кои ги кренаа фановите на нозе, потези од кои оние најдобрите се најдоа на најновото одбројување.

На Топ листата имаме десет мајстории од кои број еден „постерот“ на Браун над Гобер. Меѓу најдобрите е и цепелинот во режија на Јокиќ и Портер Џуниор, Леброн кој го имаше на сите страни против Мајами, Брукс, Кол Ентони…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни