Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Супер блокада на Леброн, перфектна асистенција на Бол, атракција на Галинари (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Десет моменти, десет мајстории беа избрани од мечевите од последната програма во НБА лигата.

На листата на најтрактивни акции се најдоа потезите на Леброн, Пол, Галинари, Бол…уживајте во овие топ ситуации кои ни ги овозножија актерите од најсилната лига на светот.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Популарни