Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Шоу на Лејкерс, Бостон со брутално забивање ги разби Адетокумбо и Портис (ВИДЕО)

Објавено

на

Неделната програма во НБА лигата донесе своја магија, мајстории, а оние најдобрите моменти се најдоа во новата компилација на топ потезите на денот.

На листата имаме шоу го режија на играчите на Лејкерс, тука е страшната блокада на Вилијамсон, ама над сите е Бостон од Клиперс со бруталното забивање во лице на Адетокумбо и Портис.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни