Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Шоу на атрактивни потези на Дончиќ и другарите во Далас (ВИДЕО)

Објавено

на

Единаесет средби се одиграа во НБА лигата, средби кои си донесоа своја убавина, квалитет, мајсторски акции и моменти за воодушевување на публиката.

Од нив беше избрно најдоброто, најмагичното, најтрактивното кое се најде на новата Топ листа на која дефинитивно на самиот врв доминираат Дончиќ и другарите од Далас Маверикс со моќни, атрактивни потези.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни