Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Разиграниот Хајленд ја уништи одбраната на Лејкерс (ВИДЕО)

Објавено

на

Нови натпревари, нови возбудувања и мајстории во НБА лигата, а како што е познато секој ден имаме и нова Топ листа.

Десет моменти без издвоени, а истите ги предводи членот на Денвер Нагетс, резервистот Боунс Хајленд кој имаше страшна партија против Лос Анџелес Лејкерс од 27 поени, 10 скокови, 2 асистенции и 2 украдени топки

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни