,,НБА ТОП 10″: Погледнете ја магијата на Кајри Ирвинг и Леброн Џејмс (Видео)

Kajrii

Натпреварите во НБА лигата донесоа квалитетни и екстра моменти од кои најдобрите, најтрактивните се најдоа на Топ листата. Овој пат на листата имаме 10 потези од кои се издвојуваат потезите на Кајри Ирвинг и Леброн Џејмс, но и останатите креваат адреналин кај љубителите на кошарката.

Facebook Коментари