Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Моќна блокада на Ленард, дебитантот Милер со забивање за прво место (ВИДЕО)

Објавено

на

Возбудувањата во НБА лигата не застануваат, а од новите натпревари ја имаме и новата топ листа на која се десет мајстории.

Позицијата број еден е за дебитантот од Шарлот, Милер кој имаше одлична атракција во соочувањето со Бруклин Нетс.

На другите места ги имаме во акција асовите како Ленард, Дурент, Томпсон, Тејтум…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни