НБА Топ 10: Мајсторија на Ирвинг, експлозија на Леброн, перфекција на Рубио и Мичел (Видео)

Најновата НБА Топ 10 листа нови навистина супер квалитетни, експлозивни потези, па во продолжние одберете го вашиот фаворит… Дали тоа можеби е Ирвинг со својот магичен дриблинг и кош под прекршок, бруталното забивање на Џејмс, можеби перфектната комбинација на Рубио и дебитантот Мичел… Изборот е ваш.

Facebook Коментари