Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Карузо побрз од сирената, Џонсон го „постеризираше“ Вилијамс (ВИДЕО)

Објавено

на

Средбите во НБА лигата донесоа квалитетна, ефикасна, возбудлива кошарка во која поуспешни беа домашните екипи кои сотаврија шест победи.

Од сите дуели беа избрани најубавите акции и истите добија место на најновата листа која брои десет потези и која ја предводи Џонсон со „постерот“ над Вилијамс.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни