Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Јокиќ и Дончиќ делеа асистенции без гледање, мајсторија на Ирвинг…(ВИДЕО)

Објавено

на

Петочната програма ни донесе одлична кошарка во НБА лигата, но воедно и супер квалитетни акции, инвидуални мајстории.

Најдобрите, најатрактивните, најмагичните се најдоа на Топ 10 одбројувањето, па во продолжение погледнете ги потезите во режија на Дончиќ, Јокиќ, Ирвинг, Џорџ…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни