Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Генијални потези на Дончиќ и Мициќ, Кари е број еден (ВИДЕО)

Објавено

на

Натпреварите во НБА лигата секогаш носат моменти, ситуации кои ги креваат на нозе присутните во арените, но и гледачите ширум светот.

И саботните средби донесоа своја магија, па Топ листата има навистина супер мајстории кои се во режија на Дончиќ, Мициќ, Халибертон, Кари…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни