Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Екстра цепелин во режија на Брукс и Џексон Џуниор, мајсторија на Ирвинг против Шарлот (ВИДЕО)

Објавено

на

foto: www.click2houston.com/sports

Десетте средби во НБА лигата си донесоа своја убавина, но и потези кои ги воодушевија сите вистински љубители на кошарката.

На новото одбројување имаме десет мајстории кои ги предводи дуото на Мемфис, Брукс и Џексон Џуниор кое имаше страшна атракција, цепелин од табла како да е Ол-стар натпревар.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни