Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Доминација на Лејкерс, атракцијата на Секстон е број еден (ВИДЕО)

Објавено

на

Доста битки се водеа во НБА лигата, а од нив ги имаме најдобрите потези на денот.

На најновата Топ листа доминираат мајсториите во режија на играчите на Лејкерс, меѓутоа број еден е асот на Јута, Секстон со атрактивниот кош во соочувањето со Хјустон.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни