Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Брутално забивање на Вилијамсон, одлична соработка на Џејмс и Дејвис…(ВИДЕО)

Објавено

на

Петочната програма во НБА лигата ни донесе мајстории низ арени ширум САД и Канада, натпревари од кои беа избрани најдобрите потези на денот.

На топ листата ги имаме Вилијамсон, одличната соработка на Џејмс и Дејвис, браќата Адетокумбо, Монк…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни