Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Барнс и Рид имаа брутални забивања во Торонто, Кеслер со клучна блокада ја израдува Јута (ВИДЕО)

Објавено

на

Средбите во НБА лигата ни донесоа нови мајстории, потези вредни за одбележувања и ерупција на навивачите ширум арените во САД и Канада.

Стандардно се бираат најдобрите моменти на денот, па на најновата Топ 10 листа имаме супер атракции, блокади, магични асистенции, вистинско уживање за сите кошаркарски фанови.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни