Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Атрактивна „банана“ на Леброн, Дурент и Јубенкс го „запалија“ Феникс (ВИДЕО)

Објавено

на

Осум средби се одиграа во НБА лигата, средби на кои доминираа гостинските екипи кои забележаа дури седум победи.

Стандардно ја имаме новата Топ листа која брои десет потези, одбројување на кое има место за „бананата“ на Леброн, атракцијата на Дурент, победничкиот кош на Банкеро, забивањето на Јубенкс…

Уживајте во овие одбрани моменти во следниве три минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни