Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Ануноби леташе повисоко од Јокиќ и Гордон, експлозија на Лаверт против Шарлот (ВИДЕО)

Објавено

на

Лос Анџелес Лејкерс, Милвоки Бакс, Торонто Репторс, Њујорк Никс, Кливленд Кавалирс, Вашингтон Визардс, Сан Антонио Спарс, и Оклахома Сити Тандер се екипите кои забележаа победи во НБА лигата.

Од осумте средби ја имаме најновата Топ листа на која имаме десет мајстории кои се во режија на Ануноби кој леташе повисоко од Јокиќ и Гордон, потоа ги имаме Бриџис, Барнс… а број е Лаверт со мајсторијата и супер атракцијата против Шарлот.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни