Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Адетокумбо ги крена на нозе навивачите на Милвоки, ништо нема невозможно за Кари (ВИДЕО)

Објавено

на

Седумте мечеви во НБА лигата донесоа и топ потези од кои оние најдобрите, најквалитетните, најатрактивните се најдоа на најнавата листа.

Одбројувањето ни носи десет моменти, почнува соо соработката меѓу Мидлтон и Холидеј од Милвоки, додека на самиот врв-број еден е Кари со тројката од половина терен со звукот на сирената.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни