Поврзете се со нас

Свет

Навивачите во полн сјај за вистински спектакл: Најдоброто на тифо-сцената во 2023 година (ВИДЕО)

Објавено

на

Навивачите ширум светот знаат да направат вистински спектакл на трибините и да му дадат вистинска поддршка на својот омилен клуб.

Во 2023 година фановите навистина беа во елемент и имаше многу специфични моменти за уживање, но според „Ултрас ворлд“ имаше некои навивачи што се издвоија на сцената и едноставно ја одбележаа претходната календарска година.

Од Базел до Видад Казабланка… ултрасите повторно оставија без здив со нивното навивање.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни