Поврзете се со нас

Германија

Навивачите на нозе: Мајсториите кои ја одбележаа четвртата рунда во Бундеслигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Изминатиов викенд го донесе четвртото коло во Бундеслигата кое донесе интересен и возбудлив фудбал во кој најмногу голови имаше на дерби натпреварите Баер Леверкузен-Борусија Дортмунд (3-4) и РБ Лајпциг-Баерн Минхен (1-4).

Од деветте натпревари беа избрани најдобрите пет погодоци, па во наредните две ипол минути уживајте во мајсториите кои ги кренаа навивачите на нозе.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни