Поврзете се со нас

Свет

Нант ги започна подготвките, Лазаров во фокусот: Чичко Киро…(ФОТО)

Објавено

на

blank

Францускиот прволигаш Нант ги започна подготовките за новата сезона, а на прозивката сосема очекувано се појави и нашиот репрезентативец Кире Лазаров.

Токму Кире за кого ова ќе биде последната сезона во кариерата се најде во центарот на вниманието, па луѓето задолжение за социјалните мрежи испратија една порака за него.

-Бидете сигурни, чичко Киро се уште е класа, -напишаа од Нант под или со фотографијата на која беше Македонецот со наочари.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Популарни