Поврзете се со нас

Англија

Најубавите голови на месецот во Премиер лигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Месец ноември донесе добар фудбал и одлични моменти во Премиер лигата, а воедно беа постигнати и убави погодоци кои ги кренаа на нозе фудбалските фанови.

Оние најдобрите голови беа селектирани и спакувани во едно видео, па уживајте во мајсториите во наредните три минути.

Воедно тука се и супер одбраните кои го одбележаа 11. месец од годината.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни