Поврзете се со нас

Англија

Најубавиот гол на секој клуб во Премиер лигата во оваа сезона (ВИДЕО)

Објавено

на

Фото: https://twitter.com/Arsenal

Пред нас се мечевите од 29.коло во Премиер лигата, а како најава за тоа што следува луѓето задоволжение за социјалните мрежи за највозбудливот шампионат на светот објавија една топ компилација со најубавиот гол на секој клуб во досегашниот дел од сезоната.

Има многу ремек дела, вистински бравури и кога истите ќе ги ставите во видео од 100 секунди изгледа навистина импресивно и возбудливо. Уживајте!!!

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни