Поврзете се со нас

НБА

Најмоќните потези на сезоната во НБА лигата: Дончиќ, Леброн, Кари…(ВИДЕО)

Објавено

на

Вечерва започнува плеј-ин фазата во НБА лигата што значи дека ќе биде направен уште еден чекор до комплетирање на плејоф паровите.

Во пресрет на тие возбудувања од НБА излегоа со листа на најмоќните потези во сезоната, па во наредните минути уживајте во Топ 50 моменти кои ја одбележаа натпреварувачката 2020/2021.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни