Поврзете се со нас

НБА

Најдобрите „шектин а фул“ моменти на сезоната во НБА лигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Шекил O’Нил и неговите колеги од ТНТ и оваа сезона го имаа сегментот „Шектин а фул“ во кој ги имавме најкомичните, најсмешните моменти од НБА лигата.

Изборот беше голем, но сега дојде големото финале, оној топ избор во кој има место за четири „мајстории“ кои се во режија на Далас, Џејмс Харден и Маркус Смарт, Патрик Беверли и Чарлс Баркли.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни