Поврзете се со нас

Евролига

Најдобрите мајстории: Топ потези на месецот во Евролигата (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Во Евролигата има мала пауза од редовните возбудувања, па затоа овој период се користи да се направи еден осврт, заклучок од претходните битки, па така избрани се најдобрите моменти за првиот месец од оваа календарска година.

Се работи за Топ 10 листа во која ќе можете да уживате во наредните четири минути со потезите на Боломбој, Гудаитис, Браун, Шенгелија, Григонис…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни