Поврзете се со нас

Игри на среќа

Март почна среќно за Александар и Горан, ја „олеснија“ касата на Видеолотарија

Објавено

на

Минатата недела беше плодна за многу типстери на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк. Тие заедно поделија 6.222.246,00 денари. Меѓу типувачите за оваа недела, Горан и Александар се покажаа како вистински мајстори. Секоја чест момци!

Неверојатни 6.222.246 денари изнесува збирот на 2winЏекпот добивките кои беа освоени минатата недела.

Најголемиот џекпот минатата недела го освои Александар. Тој благодарение на играта на „Amusnet 20 Super Hot“ успеа да го освои највисокиот џекпот износ вреден 2.621.549 денари.

Горан е „2winТипстер“ за минатата недела. Тој успеа со влог од 900 денари да си обезбеди добитен тикет вреден 63.990 денари.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни