Поврзете се со нас

Германија

Мајсторија, па пак мајсторија: Десетте најдобри волеј погодоци во изминатава деценија во Бундеслигата

Објавено

на

Германската Бундеслига е една од најдобрите, најквалитетните лиги во Европа и ширум светот, шампионат кој секогаш е интересен за гледање, а една од причините за тоа е што редовно се даваат атрактивни погодици.

Токму за головите е следната компилација или поточно луѓето задолжение за Јутјуб каналот ги издвоија десетте најмагични волеј погодоци на деценијата. Уживајте!!!

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни