Мајсториите на денот во НБА: Бум-бум Леброн, атракции на Ембид… (Видео)

Новите мечеви во НБА лигата донесоа нова Топ 10 листа на која има импресивни потези и моменти кои заслужуваат само аплаузи од сите љубители на кошарката.

Во продолжение уживајте во мајсториите на Леброн Џејмс, Серж Ибака, Ембид, Убре Јуниор, Смит Јуниор…

Facebook Коментари