Поврзете се со нас

Англија

Мајстории од Премиер лигата: Кој е најатрактивниот погодок на колото? (ВИДЕО)

Објавено

на

Во англиската Премиер лига се одигра 9. коло кое донесе голови на осум од десетте натпревари, односно мрежите не се тресеа само на дуелите Лидс-Астон Вила и Борнмут-Брентфорд.

На другите мечеви имаше голови, односно публиката и гледачите имаа што да видат и да се радуваат, па Премиер лигата направи една топ компилација со најдобрите мајстории, па на вас е да го изберете најубавиот гол.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни