Поврзете се со нас

Германија

Мајстории кои го одбележаа колото: Топ 5 голови во Бундеслигата (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Зад нас е уште едно коло од најсилната фудбалска конкуренција во Германија, а стандардно по секоја рунда се бираат најдобрите пет голови во Бундеслигата.

Изборот е интересен, се работи за Топ мајстории кои ќе можете да ги погледнете и секако изберете вашиот фаворит во наредните две ипол минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни