Поврзете се со нас

Шпанија

Љоренте ги импресионираше фановите и испрати нов предизвик до своите колеги

Објавено

на

Маркос Љоренте сериозно се подготвува за продолжување на сезоната во Ла Лига, па и Лигата на шампионите, а ги импресионираше фановите со последното видео објавено на Инстаграм.

Младиот фудбалер успеа да скокне 1,15 метри со една нога, нешто за што доби честитки, но истовремено го искористи за да ги предизвика своите колеги фудбалери.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни