Поврзете се со нас

НБА

Компилација за вистинско уживање: Најмоќните забивања на годината во НБА лигата (ВИДЕО)

Објавено

на

НБА е најдобрата и најатрактивната лига на светот каде на секој натпревар има потези за воодушевување, мајстории кои ги креваат на ноза сите фанови.

Особено посебни се забивањата, а со оглед на тоа што ги има навистина многу не е лесно да се изберат најмоќните во една календарска година. Од НБА  се потрудија и направија селекција на 100 најбрутални атракции во 2023 година, компилација која е вистинско ужување за секој љубител на кошарката.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни